PressWeb

Hledáte konferenční prostory v Brně? Už nehledejte

Každá konference má dvě základní podmínky: Měla by se konat tam, kde se účastníci cítí příjemně a kde nechybí nic z technologického zázemí, neboť moderní technologie jsou užitečnou pomůckou naprosté většiny současných oborů. Konferenční prostory hotelu Gregor Brno umí splnit obojí.

Nabídka konferenčních prostor hotelu Gregor Brno

Hotel Gregor Brno je ubytovacím zařízením rodinného charakteru, nabízí přesto profesionálně vybavené konferenční prostory. Jde o oblíbené místo v hojné míře využívané pro semináře, porady, prezentace, jednání a mnohé jiné akce.

Konferenční prostory Brno

Hotel Gregor Brno může nabídnout konferenční prostory s kapacitou až 200 osob. V případě požadavku na větší počet hostů, si tak máte možnost pronajmout velký sál. Ten disponuje potřebnou audiovizuální technikou nebo připojením k internetu. Pamatováno bylo taktéž na konfort účastníků vzhledem k tomu, že sál je plně vytápěný a klimatizovaný.

Požadujete-li menší konferenční prostory, k dispozici vám v hotelu Gregor Brno bude malý salonek. Sem se vejde celkem až 50 účastníků. Jinak pro něj platí totéž co pro sál velký, to znamená, že disponuje potřebným vybavením a zároveň odpovídá moderním standardům, které jsou na akce takovéhoto typu kladeny. Všichni zainteresovaní se přirozeně chtějí i cítit pohodlně a subjektivní pocit je pro úspěch podobného setkání mimořádně důležitý. Neměl by být proto podceňován.

Nejen konferenční prostory, využijte dalších služeb

 Z tohoto důvodu jako nutnou součást konferenčních prostor hotelu Gregor Brno nelze nezmínit i další služby. Jsou to zejména ty stravovací. Možnosti jsou v tomto případě variabilní, pro hosty lze doporučit klasické menu v hotelové restauraci, případně je možno připravit drobné občerstvení. Vybírat můžete mezi pohoštěním slaným či sladkým, případně po předchozí domluvě navrhnout prakticky libovolnou skladbu jídelníčku. V jejím rámci se dají zohlednit i stravovací specifika jako vegetariánské pokrmy.

Mimo konferenčních prostor mohou ti hosté, kteří nebudou chtít ještě místo opouštět, využít v hotelu Gregor Brno i ubytování. To je možno ve 12 dvoulůžkových pokojích, 2 apartmánech nebo 1 rodinném pokoji. Všechny jsou plně vybaveny, nechybí wifi nebo LED televizor. V hotelu lze doplňkově vyzkoušet navíc i další služby, kupříkladu si zajít na relaxační masáže, případně můžete navštívit i blízké wellness centrum.

Hotel Gregor Brno tak přináší mnohem více než konferenční prostory. Stane se perfektním zázemím veškerých vašich soukromých i profesních aktivit. Budete-li přece jen něco postrádat nebo víte-li, že máte jakékoli nastadardní požadavky, obraťte se na personáĺ hotelu. V rámci svých možností se vám vždy bude snažit vyjít vstříc, přání hosta představuje absolutní prioritu. Vizitkou každého hotelu je jednoznačně hlavně jeho spokojená klientela.

Jana Studio

http://aktualitycz.cz/

View more posts from this author

Aktuální Zprávy

Čerstvé zprávy a události z domova i ze světa. Aktuality ze světa sportu a financí. Novinky v oblasti módy a bydlení. Zprávy aktuálně.

https://zpravyaktualne.cz/ekonomika/

Novinky-Zpravy.cz

Novinky-Zprávy.cz Vám přináší zprávy ze světa a informace ze společnosti. Novinky-Zprávy.cz
https://novinky-zpravy.cz/

iZpravyDnes.cz

iZprávyDnes - zpravodajství z domova. Business News. iZprávyDnes.

zprávy dne

Profi články

Ekompetence kompetence představují souhrn vědomostí, dovedností, schopností, postojů a hodnot důležitých pro osobní rozvoj a uplatnění každého člena společnosti

Press Media

Press Media mediální dům, který vydá vaše tiskové zprávy na zpravodajských portálech. Press Media. Kde vydat Tiskovou zprávu? na portále Press Media.

české zprávy

AktualityCZ

AktualityCZ, zajímavosti ze světa zpráv, dnešní zprávy, možnost zveřejnění tiskových zpráv. AktualityCZ

„Zamilovat se do sebe - to je románek na celý život.“ Oscar Wilde